3 odmiany marihuany o subtelnym zapachu

przez

Dla jednych najważniejszy jest smak, dla innych łatwość uprawy czy konkretne efekty. Są również tacy, którzy poszukują odmian marihuany o jak najmniej intensywnym aromacie. Polityka antynarkotykowa wielu krajów zakazuje uprawiać konopie na własny użytek. W niektórych państwach możemy jednak hodować przynajmniej kilka swoich roślinek, na przykład w Holandii.

Niestrudzeni hodowcy poszukują coraz nowszych szczepów marihuany. Ta niezwykła roślina wykazuje bowiem szereg leczniczych właściwości, obok których nie sposób przejść obojętnie. Tym razem prezentujemy Wam 3 popularne odmiany konopi, które charakteryzują się delikatnym zapachem.

AK – 47 Automatic

Ta automatycznie kwitnąca Sativa jest efektem skrzyżowania znanego szczepu AK-47 z Ruderalis oraz Think Different. Jest łatwa w uprawie i bardzo mocna. Gwarantuje intensywny haj – pobudza do działania, ale również relaksuje. Na uwagę zasługuje jej zapach – bardzo subtelny, kwiatowy z ostrą nutką. AK-47 Automatic nie jest stricte medycznym szczepem, ale wykazuje działanie przeciwbólowe i łagodzi stres.

Masterkush

Masterkush pochodzi z górskich rejonów Afganistanu. Wyjątkowo łatwa w uprawie, a przy tym gwarantująca najwyższej jakości plony. Tworzy duże topy o jasnozielonej barwie. Mieni się rozmaitymi odcienami brązu i pomarańczy. Jej aromat jest bardzo subtelny i wyjątkowo dyskretny, a smak słodki, lekko cytrynowy z nutami ziemistymi. To bardzo mocna odmiana.

Jack Herer Auto

Odmiana ta szybko kwitnie i zapewnia bardzo dobre plony. Duża zawartość THC gwarantuje intensywne doznania. Charakteryzuje się łagodnym zapachem – połączenie cytrusów i piżma z delikatną nutą skunka. Jack Herer ma właściwości lecznicze wykorzystywane w medycynie – łagodzi ból i stany zapalne. Głęboko relaksuje i świetnie radzi sobie ze stresem.