Błyskawiczny Candy Kush Express

przez

Doskonałe połączenie genów Indica i Sativa. Candy Kush Express to odmiana, która daje obfite plony o imponującej mocy. Szybki czas kwitnienia sprawia, że plantatorzy chętnie po ten szczep sięgają. Powodów jest jednak dużo więcej.

Miłośników marihuany cały czas przybywa. Mimo że w Polsce uprawa i stosowanie konopi do celów rekreacyjnych są zakazane, możliwy jest zakup nasion w celach kolekcjonerskich. Amatorów nie brakuje, a seedbanki oferują niemal każdą możliwą odmianę tej rośliny. Tym razem poznajemy Candy Kush Express.

Unikalna hybryda

Candy Kush Express doskonale miesza w sobie geny Indica (60%) oraz Sativa (40%). Wśród przodków tej odmiany wymienić należy przede wszystkim Sweet Special oraz Royal Kush. Z tego połączenia powstała naprawdę interesująca mieszanka.

Candy Kush Express może pochwalić się całkiem imponującą zawartością psychoaktywnego THC. Wynosi ona około 18%. Udział CBD jest w tej odmianie niewielki, mimo to wykazuje ona lecznicze właściwości.

Ekspresowa Candy Kush

Po tę odmianę marihuany sięgają chętnie zarówno początkujący, jak i doświadczeni hodowcy. Co najważniejsze, gwarantuje ona naprawdę pokaźne plony. Dotyczy to odmian outdoor i indoor. Candy Kush Express fast flowering ma wyjątkowo krótki okres kwitnienia – do 7 tygodni. W warunkach zewnętrznych roślina ta wyrasta nawet na 170 cm, wewnątrz osiąga nie więcej niż 100 zm wysokości.

Candy Kush Express to stabilna i niezwykle wytrzymała roślina. Sprawdzi się również w umiarkowanym klimacie.

Słodycz i lecznicza moc

Candy Kush Express słynie ze słodkiego, bardzo przyjemnego smaku i aromatu. Gwarantuje silne fizyczne doznania oraz uczucie euforii. Odmiana ta wykazuje również lecznicze właściwości, mimo że nie jest stricte medycznym szczepem. Candy Kush Express jest pomocna podczas bezsenności – relaksuje, koi i uspokaja. To świetne antidotum na stres i ból o różnym nasileniu.