Najmocniejsze nasiona marihuany – trzy odmiany, które wgniotą Cię w fotel

przez

Jednym z kluczowych kryteriów przy wyborze nasion marihuany jest ich moc, sposób działania, szybkość i długotrwałość utrzymującego się efektu. Takie atrybuty w głównej mierze są determinowane przez zawartość naturalnych kannabinoidów, zwłaszcza tetrahydrocannabinolu (THC). Które nasiona marihuany są najmocniejsze?

Nasiona marihuany mogą dawać różnorodny efekt – terapeutyczny, odprężający, usypiający lub energetyzujący. Dużo zależy od stężenia poszczególnych kannabinoidów i proporcji pomiędzy THC, a CBD. W praktyce już odmiany o THC oscylującym w granicach kilkunastu procent mogą wgnieść w fotel. Co mogą zdziałać konopie, u których zawartość tego związku jest dwukrotnie wyższa? To trzeba po prostu sprawdzić!

Które odmiany konopi są najmocniejsze?

1. Nasiona marihuany Godfather OG

Godfather OG to produkt od California Herbal Remedies (CHR), u którego zawartość THC wynosi ponad 34%! “High Times” uznało ją za najmocniejszą marihuanę świata. Odmiana jest określana jako „King of Kush”. Powstała w wyniku skrzyżowania Cherry Pie, OG Kush i Granddaddy Purple. Jaki ma efekt? Na pewno mega mocny. Wywołuje poczucie szczęścia i euforię. Następnie odpręża. Początkowo wgniata w fotel, potem sprawia, że chce się z niego wyskoczyć, a na koniec potrafi przyspawać do niego.

2. Nasiona marihuany Chemdawg

U odmiany Chemdawg uprawianej w Next Harvest w Denver zmierzono THC na poziomie 32,13%. Pochodzenie odmiany jest nieznane. Plotki głoszą, że powstała ze szczepów Sativa pochodzących z Tajlandii i Nepalu. Odmiana zdobyła Cannabis Cup. Ma silny efekt relaksacyjny. Pozwala wejść na wyższy poziom myślenia. Poprawia kreatywność. Działa motywująco. Dobre osiągi ma także wersja Chemdawg od Humboldt Seeds. Zawiera 24% THC, ale moc jest rzeczywiście odczuwalna i w jej przypadku.

3. Nasiona marihuany Irish Cream

U nasion Irish Cream opracowanych przez Mighty Irish Seeds stwierdzono zawartość THC powyżej 27%. Odmiana powstała przez skrzyżowanie Real McCoy i Cookies and Cream. Topy mają klasyczny ostry smak świeżych ziół z lekkim posmakiem sosny. Początkowo Irish Cream działa euforycznie, z czasem odpręża i uspokaja. Świetnie nadaje się do leczenia lęków i walki ze stresem.