Nasiona marihuany Barney's Farm – po prostu najlepsze

przez

Nasiona marihuany Barney's Farm cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. W asortymencie seedbanku nie brakuje odmian klasycznych, flagowców i oryginalnych konopi z egzotycznymi genami. Oferują nasiona regularne, feminizowane i autokwitnące.

Barney's Farm to holenderski seedbank założony w 1986 roku w Amsterdamie. Należy do najstarszych oficjalnych producentów konopi na świecie. Jak to się zaczęło?

Barney's Farm – historia prawdziwa

Do rozwoju Barney's Farm znacznie przyczynił się słynny w środowisku Derry. To człowiek na właściwym miejscu, który życie poświęcił rozwojowi branży i korzystaniu z dobrodziejstw konopi. Swoje doświadczenia zbierał uprawiając konopie i szukając wartościowych szczepów w Azji. Do Amsterdamu wrócił w 1992 roku i przejął Barney's Farm. Właśnie dzięki niemu seedbank w dużym stopniu korzysta ze szczepów pochodzących z Bliskiego Wschodu i Azji. Pomimo długiego stażu na rynku popularność producenta nigdy nie spadła. Nasiona marihuany Barney's Farm zajmują czołowe lokaty i są zdobywcami licznych nagród w konkursach branżowych.

Nasiona marihuany Barney's Farm – kilka propozycji flagowców

Holenderski seedbank ma przebogatą ofertę odmian o różnych cechach kolekcjonerskich. Ciężko coś wybrać, chciałoby się spróbować wszystkiego. Wiele osób kieruje się kluczowymi cechami. Ponadto warto zdać się na popularność konopi. Nasiona marihuany Barney's Farm, które są rozpoznawalne na całym świecie to:

  • Nasiona marihuany Critical Kush – odmiana jest zdobywcą pierwszego miejsca na Cannabis Cup. To dobra propozycja dla fanów OG Kush. Critical Kush to stuprocentowa indyjka. Daje bardzo duży plon (ponad 500g/m2 indoor). Ma porządną moc (THC=25%, CBD=2.1%). Zapewnia długotrwały efekt. Nadaje się do uprawy indoor i outdoor.
  • Nasiona marihuany LSD – odmiana zdobyła zdobyła pierwsze miejsce w kategorii najlepsza Indica na Cannabis 2008. Powstała przez skrzyżowanie Skunk#1 x Mazar. Daje bardzo duży plon (ponad 500g/m2 indoor). Zawartość THC dochodzi do 24%. Producent określa jej działanie jako „euforyczne, prawie psychodeliczne, mocno tripowe”.
  • Nasiona marihuany Pineapple Chunk – to odmiana stabilna, odporna na pleśń, o dużym wigorze. Daje bardzo duży plon (ponad 500g/m2 indoor) i ma dobrą moc (THC=25%). Otrzymała 1 Miejsce jako najlepsza Indica na Cannabis Cup 2009. Zapewnia odurzenie wgniatające w fotel.

Nasiona marihuany Barney's Farm to „obowiązkowe” pozycja dla szanujących się growerów i koneserów. W Polsce są cenną zdobyczą w kolekcji nasion. Trzeba to wyraźnie zaznaczyć – uprawa marihuany jest w naszym kraju nielegalna.