Nasiona marihuany Bulk Seed Bank – sprawdzona recepta na sukces

Bulk Seed Bank nie bawi się w półśrodki i nie próbuje szukać na siłę nowych dróg rozwoju branży. Bazuje na sprawdzonych, epickich szczepach – genetyce, która sprawdziła się na całym świecie. Jak się okazuje, ich polityka jest receptą na sukces.

Polityka Bulk Seed Bank – sprawdzone, szlachetne szczepy

Nasiona marihuany Bulk Seed Bank w szybkim czasie zyskały dużą popularność w wielu rejonach świata. Seedbank może nie jest pionierem, nie próbuje być „odkrywczy”, ale swój sukces opiera na pewniakach. Dlatego wybierając jego konopie można być pewnym zadowolenia z zakupu. Odmiany mają jakość i są stabilne. Producent oferuje nasiona konopi feminizowane i autokwitnące.

Polecane nasiona marihuany Bulk Seed Bank – trzeba je mieć!

Przy wyborze pożądanych odmian kierujemy się różnymi kryteriami, poza ceną jest to m.in. sposób działania, aromat i łatwość uprawy. Duże znaczenie ma także zawartość naturalnych kannabinoidów oraz plenność. Najsilniejszy efekt dają nasiona marihuany Gelato Samba. To niska roślina tworząca gęste topy ociekające żywicą. W jej genotypie znacznie przeważa indyjka. THC wynosi aż 27%. Niestety nie jest zalecana osobom początkującym. Ma swoje wymagania i uchodzi za trudną w uprawie. Nie daruje błędów pielęgnacyjnych. Łatwiejsze są poniższe odmiany. To konopie autokwitnące, o dużej plenności i dobrej mocy.

  • Nasiona marihuany Auto Banana Monkey – powstała ze skrzyżowania Banana Monkey i Ruderalis. Dobrze sprawdza się w uprawie w pomieszczeniach. Daje 650 g/m2. Zawartość THC wynosi 22%. Działa uspokajająco i odprężająco.
  • Nasiona marihuany Auto Gelato Samba – to automatyczna, mniej wymagająca wersja powyżej wspomnianej Gelato Samba. Daje plon do 650g/m2 w trybie indoor. Zbiory są możliwe po 70 dniach od wykiełkowania. THC wynosi 24%. Efekt jest uspokajający. Smak zaś jest owocowy, z nutką cytrusów i przypraw.
  • Nasiona marihuany Auto Zkittly Zi Zi daje silny i długotrwały efekt. Oddziałuje na ciało oraz umysł. Ma owocowy zapach z wyczuwalną wonią grejpfruta. Plon w trybie indoor wynosi: 650 g/m2. Zawiera 24% THC.

Nasiona marihuany Bulk Seed Bank służą celom kolekcjonerskim. Uprawa marihuany (a więc też wysiew nasion) jest w Polsce nielegalna.