Nasiona marihuany Dinafem Seeds – po prostu na poziomie

Nasiona marihuany Dinafem Seeds to solidność: mają dobrą wydajność, dobrą moc i wiele innych parametrów utrzymanych na przyzwoitym poziomie. Oferują różnorodne konopie: feminizowane, autoflowering, z dobrą zawartością THC i medyczne. Które odmiany warto kupić jako pierwsze?

Dinafem Seeds może być uznany za świeżaka w branży, gdyż został założony w 2005 roku (podczas, gdy pierwsze seedbanki powstawały w latach 80-tych ubiegłego wieku). Jest to poniekąd mylne, gdyż założyciele już wcześniej działali na rynku konopi (od 1999 roku). Szybko też uzyskali dobrą renomę. Trafiają w gust różnych grup miłośników konopi.

Nasiona marihuany Dinafem Seeds – perełki od hiszpańskiego producenta

Growerzy i koneserzy wspaniałych roślin, jakimi bez wątpienia są konopie, kierują się różnymi kryteriami oceny odmian. Wciąż jednak najważniejsza pozostaje moc i wielkość plonu. Istnieją nasiona marihuany Dinafem Seeds, które spełniają oba kryteria.

  • Nasiona marihuany Big Kush – odmiana daje bardzo wysoki plon (600g/m2 indoor i 600-900g/ roślinę outdoor). THC oscyluje w granicach 17-22%. Kwitnie szybko, po 55-60 dniach. Wytwarza intensywny aromat i smak kojarzący się z cytrusami i ropą naftową. Powstała przez skrzyżowanie Big Skunk x OG Kush.
  • Nasiona marihuany Boby Dick – to odmiana o genotypie głównie Sativa powstała przez skrzyżowanie Haze X White Widow. THC dochodzi do 21%, daje dobrego „kopa”. To najsilniejszy towar, jaki oferuje hiszpański seedbank. Zawiera także THCV, który dodatkowo wzmacnia efekt. Plon jest bardzo duży (ponad 500g/m2). Silnie pobudza apetyt. Aromat określa się jako połączenie sosnowego drewna z nutą kadzidła. Czas kwitnienia wynosi 8-10 tygodni.
  • Nasiona Marihuany Purps #1 – to kolejna odmiana, która ma moc (THC dochodzi do 21%). Daje energię, a jednocześnie odpręża i relaksuje. Poprawia zdolności umysłowe. Może zachęcić do kreatywnego tworzenia. Daje bardzo duży plon (450g-550g/m2 indoor). Topy są gęste, ociekające żywicą (genotyp głównie Indica). Powstała przez skrzyżowanie Blueberry x PAK.

Nasiona marihuany Dinafem Seeds to produkty, na których można polegać. Niestety w Polsce służą jedynie celom kolekcjonerskim, gdyż uprawa marihuany jest nielegalna.