Nasiona marihuany Strain Hunters – coś dobrego dla każdego

przez

Arjan, Franco i Simon przemierzają świat i odkrywają jego tajemnice. Brzmi jak bajka? To samo życie, tylko te tajemnice dotyczą szczepów konopi. Dlatego nasiona marihuany Strain Hunters mają różnorodne cechy, ciekawą – czasem egzotyczną – genetykę. Znajdują uznanie zarówno u początkujących jak i bardziej doświadczonych growerów.

Strain Hunters to seedbank, który pozbawiony jest jakichkolwiek kompleksów. Został założony w 2013 roku, a więc wciąż jest to „świeżak” na rynku konopi. Pomimo tego rozpycha się łokciami i konkuruje z producentami konopi o dużo dłuższym „stażu” i wyrobionej marce. Co ma do zaoferowania?

Strain Hunters – nasiona marihuany, które zasługują, by dać im szansę

Korzystanie z nasion Strain Hunters to swoista, relaksująca podróż po świecie marihuany. Oferta nie jest jeszcze bogata pod względem ilości odmian, ale na pewno nadrabia przyzwoitą jakością. Warto zwrócić uwagę na poniższe nasiona marihuany od Strain Hunters:

  • Damnesia Auto – to zautomatyzowana wersja Damnesii wzbogacona o geny Ruderalis. Daje plon po 9 tygodniach. Dobra odmiana dla osób początkujących. Ma właściwości medyczne i stymuluje apetyt. Topy wydzielają aromat kojarzący się z drewnem, orzechami, kadzidłem oraz kwiatami. Plon w trybie indoor wynosi do 450g/m2.
  • Skunk Auto – to tradycyjna, oldschoolowa odmiana Skunka poprawiona o opcję autofloweringu. Poza Skunkiem posiada geny Ruderalis z Kazachstanu. Daje bardzo dobry plon, ponad 500g/m2 w trybie indoor. Jego działanie jest szybkie i długotrwałe. Ma atrakcyjny smak i aromat: ziemisty z nutką słodkiego karmelu. Kwitnienie jest możliwe w ciągu 7 tygodni.
  • Money Maker – odmiana jest łatwa w uprawie i daje bardzo duże plony (ponad 500g/m2 w trybie indoor). Tworzy gęste skupiska żywicznych topów. Dominuje genotyp Indica. Powstała przez skrzyżowanie Original Master Kush x Hindu Kush and Skunk (feminizowanego). Czas kwitnienia to 5-7 tygodni.
  • White Lemon – powstała przez skrzyżowanie El Niño x Super Lemon Haze. Ma zapach cytrusów i skuna. Genotyp to 50% Sativa i 50% Indica. Odmiana zapewnia bardzo duży plon, przekraczający 500g/m2 w trybie indoor.

Nasiona marihuany Strain Hunters to przede wszystkim odmiany feminizowane i autokwitnące. Warto skorzystać z ich zalet. To pewna odskocznia od produktów bardziej znanych seedbanków.