Nasiona marihuany Vision Seeds – siła feminizacji i automatów

przez

Vision Seeds wzbogaca rynek konopi o odmiany o dużej plenności i niezłej mocy. Lubuje się w genotypie Indica, specjalizuje w nasionach feminizowanych i automatach. Które nasiona marihuany Vision Seeds warto wybierać? Jakie ma flagowce w swojej seed-bazie?

Za Vision Seeds przemawia dobra jakość, ale również nienaganna reputacja. Holenderski seedbank został założony w 1995 roku. Przez ponad 20 lat pracy genetycy wprowadzili do sprzedaży wiele wartościowych nasion konopi o różnorodnych cechach. Mają swoje specjalizacje, lubią tradycjonalizm, ale nie stronią także od nowości.

Vision Seeds – nasiona marihuany, które trafią w gusta każdego growera

Vision Seeds w swojej ofercie posiada wiele odmian, które powstały w wyniku krzyżowania kultowych szczepów. To je właśnie najczęściej uznaje się na flagowce – wizytówkę firmy. Mają szlachetne geny, ale są polepszone o konkretne, pożądane cechy. Wyróżnia się:

  • AK-49 Auto – to autokwitnąca odmiana epickiego szczepu, znanego i pożądanego przez miłośników konopi na całym świecie. To sprawdzona metoda na sukces. Odmiana powstała w wyniku skrzyżowania AK-49 x Lowryder. Ma równe proporcje Indica i Sativa. Tworzy żywiczne topy o ostrym zapachu skunka. Okres kwitnienia wynosi 56 dni. THC=20%.

  • Amnesia Haze Auto – to ulepszona wersja Amnesia Haze z genami Ruderalis. Jest łatwa w uprawie, autokwitnąca. Średni czas kwitnienia to 58 dni. Genotyp to 50% Sativa i 50% Indica. Ma słodki smak sativy, a żywiczność indica. THC=18%.

  • Cheese – odmiana jest ceniona ze względu na osobliwy smak i aromat. Daje euforyczny efekt. Ma dobrą wydajność: ponad 500g/m2 w trybie indoor i 600-700g/roślinę w uprawie outdoor. THC wynosi 14%. To nasiona marihuany Vision Seeds korzystające ze szlachetnych genów Skunk x Kush.

  • Vision Kush Auto – odmiana ma przeważający genotyp Indica. Wytwarza gęste topy pełne żywicy. THC wynosi 19%. Powstała przez krzyżowanie Tom Kush OG x Jack Autoer x Ruderalis. W uprawie outdoor osiąga pokaźne rozmiary.

Nasiona marihuany Vision Seeds o wyróżniających się cechach

Najmocniejsze nasiona marihuany Vision Seeds, o THC przekraczającym 20%, to Brainkiller Haze, La Blanca Gold, La Blanca Gold Auto, Lamb's Breath x AK 49, Supreme Lemon, Tom Kush OG oraz Vision Gorilla Auto. Odmiany z wysoką zawartością CBD, o zastosowaniu medycznym, to Bone Dea CBD+ i Medical 49 CBD+.

Do najplenniejszych odmian dających 550-750g/m2 w trybie indoor zalicza się Vision Kosher, Brainkiller Haze, Dark Star x AK 49 oraz Super Skunk. Wczesny zbiór (początek września) w trybie outdoor jest możliwy w przypadku La Blanca Gold Auto.