Nasiona marihuany World of Seeds – konopie klasy premium

World of Seeds uchodzi w środowisku za seedbank ekskluzywny, dla prawdziwych koneserów. Za tym idzie jakość i nieposzlakowana reputacja. Asortyment pod względem cech jest bogaty i zróżnicowany. Ważne miejsce zajmują nasiona marihuany medycznej oraz odmiany o egzotycznej genetyce.

World of Seeds reklamuje się, że ma najbardziej kompetentną kadrę. Skupia najlepszych genetyków, botaników i hodowców. Oczywiście wybierając losowy seedbank można się natknąć na podobne zapewnienia. W tym wypadku nie jest to jednak pustosłowie. Faktycznie ekipa posiada umiejętności na najwyższym poziomie. Dlatego nasiona marihuany World of Seeds mają wymaganą jakość i należą do top na globalnym rynku.

World of Seeds – nasiona marihuany o ciekawych cechach

Duża moc: w tej grupie warto skorzystać z Wild Thailand. Odmiana ma THC na poziomie 22,3%. Daje maksymalny haj. Efekt jest długotrwały. Plon jest średni, do 400 g/m2 w uprawie indoor (coś za coś). Ma także długi czas kwitnienia (10-12 tygodni). To stuprocentowa Sativa. Nasiona marihuany Wild Thailand korzystają pełnymi garściami z azjatyckich genów z archipelagu Ko Chang.

Dobra plenność: pod tym względem wyróżniają się nasiona marihuany Harlequeen THC Free. Pozwalają uzyskać 550 g/m2 w trybie indoor i 1200 g/roślinę w szklarni lub uprawie outdoor. To marihuana medyczna zawierająca ok. 18% CBD. Czas kwitnienia wynosi 65 dni. Jej genotyp to głównie Sativa.

Dla niecierpliwych: do najszybciej kwitnących należą nasiona marihuany Afghan Kush Early Harvest. Jest gotowa do zbioru już po 45 dniach od wykiełkowania. To czysta, stuprocentowa indyjka nadająca się do indoor i outdoor. Ma jednocześnie dobrą moc. THC wynosi 21,6%. To efekt skrzyżowania klasycznego afghana Kusha i czwartej generacji automatycznie kwitnących roślin. Ma silny, relaksujący efekt bez „opcji” psychoaktywnej.

Nasiona marihuany World of Seeds są często wybierane zarówno przez początkujących jak i bardziej doświadczonych growerów oraz smakoszy. Niestety miłośnicy konopi w Polsce nie mają łatwego życia. Nasion nie można wysiewać, gdyż uprawa marihuany jest w naszym kraju nielegalna. Nasiona można jedynie gromadzić w celach kolekcjonerskich.